Бізнес на квестах

Середа
08.04.2015
У найближчий час «Побег Ъ» відкриває нову власну філію у Дніпропетровсьвку
 

Протягом декількох років нова форма дозвілля - ескейп-квести активно розвивається в Україні. Квеструм «Побег Ъ», який був створений восени 2014 року, на даний момент має два власних і один франчайзинговий філіал у Дніпропетровську, а також партнери компанії працюють у Києві, Харкові та Львові. Найближчим часом компанія готується до запуску ще одного закладу в Дніпропетровську.

«На сьогоднішній день даний ринок перенасичений, але ми робимо акцент на продажі франшизи. Як тільки була відкрита компанія, і ми побачили попит на цей вид послуг, то тут же запустили франчайзинг. Наш партнер стає майстром-франчайзі в своєму місті. Якихось особливих вимог до франчайзі немає, головне, щоб він розділяв наші принципи і хотів стати частиною нашої великої команди, щоб прагнув бути кращим! Франчайзингову пропозицію від квеструма «Побег Ъ» - це не тільки бізнес ідея, а перш за все, команда однодумців й ентузіастів», - розповів Філіп Ігнатенко, засновник мережі квеструмів «Побег Ъ».

Вартість франшизи «Побег Ъ» становить 30 000 грн. Роялті: 10-20% (залежно від чисельності населення міста). Франчайзер надає партнерам юридичну допомогу, рекламний план, сценарій квеструма (написаний виходячи з обраного приміщення і специфіки міста), централізовану рекламну кампанію, CRM для адміністрування квеструма та іншу допомогу.

«Вкладені франчайзі інвестиції порівняно не великі, і вони йдуть на розробку сайту, рекламу, створення сценаріїв та багато іншого. На відкриття кімнати витрачається близько місяця. Цей час потрібен на ремонт приміщення та впровадження сценарію у квест-кімнаті, проводиться робота інженера-технолога, щоб зробити її цікавою з технічного боку. Партнерам ми рекомендуємо всі наші кімнати, просто вони знаходяться у різних містах. У даний момент - це «Психушка», «Тортури», «Протеже Франкенштейна», «Будинок маняка», «Морг», «Крематорій», «Слідами Франкенштейна» і ще 3 перебувають у стадії розробки. Паралельно з ремонтом приміщення франчайзі здійснює ті рекламні дії, які ми йому радимо, щоб вже на перший день відкриття об'єкта був хороший потік людей. Завдяки своєму досвіду, напрацювань, ми знаємо, як це зробити», - говорить Філіп Ігнатенко.


популярне на форумі

What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016