13-ий клуб мережі Mortimer!

Понеділок
06.04.2015
Відкриті двері нового офісу міжнародної школи англійської мови
 

Для Mortimer English Club весна почалася із хороших подій: мережа продовжує збільшуватися в Україні. Нещодавно відбулося відкриття нового франчайзингового клубу Mortimer в ЖК «Софія» на Софіївській Борщагівці. По франчайзингу компанія розвивається з 1999 року, і нині Mortimer English Club- це більш ніж 300 чинних клубів у 20 країнах світу. Новий партнер мережі задоволений придбанням франшизи Mortimer English Club.

"До підприємництва та купівлі франшизи я готувалася ретельно. Через те, що в нашій родині всі підприємці, то і я рано чи пізно повинна була б відкривати власну справу. Мені сподобалася ідея франчайзингу, і я почала шукати франшизу в освітній сфері. Після тривалих досліджень і зустрічі з майстром партнером по франшизі, зупинилася на пропозиції від Mortimer English Club. - розповідає Тетяна Гунцева, франчайзі Mortimer English Club. - Локацію для навчального клубу я вирішила вибрати за містом, тому як на відміну від Києва, де концентрація навчальних центрів дуже висока, тут є, де розвернутися: конкуренція значно нижча, ніж у столиці, а потреба у вивченні англійської мови висока. Необхідність у ранній освіті дітей розуміють зараз не тільки в столиці або великих містах, а й у передмістях. Тому свою школу я відкрила в ЖК «Софія», що на Софіївській Борщагівці. І тепер, сім'ям, які тут живуть і знають репутацію Mortimer, буде зручно вивчати англійську. Бізнес тільки запущений, але я налаштована оптимістично, і думаю про розширення та відкриття нових об'єктів. Мені б хотілося постійно розвиватися і не зупинятися на досягнутому!"

Сума інвестицій при відкритті бізнесу становить до 10 тисяч євро залежно від території. Паушальний внесок: 3.5-4.5 тисяч євро. Франчайзингова концепція компанії Mortimer дуже гнучка: партнер вирішує сам хоче він відкрити великий клуб або маленький на 1 клас, займатися виключно адмініструванням і набрати штат вчителів або викладати самому, працювати весь день або окремі години.
«Не дивлячись на складну економічну ситуацію в Україні, 12 наших клубів продовжують успішно працювати, а недавно відбулося відкриття ще одного. Ми не бачимо відтоку клієнтів ні в одному з клубів, ні у великих містах, ні в маленьких, а в деяких школах навіть спостерігається істотне зростання у цьому навчальному році порівнюючи з минулим. Мабуть, дана ситуація, що склалася в країні, мотивує батьків займатися освітою своїх дітей і вчити англійську мову», - вважає Інна Азарова, майстер партнер Mortimer English Club в Україні.

 


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва