LaVinci: дороги ведуть в Україну

Четвер
02.04.2015
Для українського ринку сегмент лоукост клубів - новинка
 

У 2015 році італійська мережа фітнес клубів LaVinci планує зайти на український ринок. Для Італії сегмент лоукост клубів звичний, так як він бурхливо росте по всій Європі, а для України поняття лоукост клубу, який може прийняти 2000-3000 тисячі клієнтів з найменшою кількістю персоналу і мінімальними витратами - новинка. На сьогоднішній день в мережі LaVinci в Італії відкриті 2 клуби (г.Фабріано, провінція Анкона та м Губбіо, провінція Перуджа) і близько 3 готується до відкриття восени 2015 року.
«В Україні перший клуб ми планували відкривати в середині 2014 року, але ситуація в країні відклала ці плани. На даний момент ведуться переговори про першого українського проекті, оскільки навіть в існуючих умовах при наявності правильного місця, бізнес може успішно стартувати», - вважає Вадим Гуменюк, національний фітнес-директор мережі LaVinci.

«Ринок фітнес послуг Європи має найбільший оборот в світі (більш ніж американський) і склав у 2013 році 32 млрд. доларів. Роботу зі створення нової бізнес моделі ми почали в середині 2013 року, вивчивши ринок фітнес-послуг Європи і, зокрема, Італії. Першим місцем було обрано місто Фабріано, де знаходиться шоурум одного з наших італійських партнерів, який надав докладний звіт про місцевий ринок, що дозволило зробити аналіз і прогноз пілотного проекту. Також, там було поєднано досвід роботи італійських та українських фітнес-експертів і маркетологів, що дозволило створити унікальний продукт, як для ринку Італії, так і України. Українська економіка довгі роки була розпещена низькими зарплатами, комунальними платежами і зарплатами в конвертах. Наша бізнес модель дозволяє мінімізувати витрати на експлуатацію у європейських ринкових умовах з гідною прибутковістю», - розповідає Вадим Гуменюк.

Мережеві фітнес-клуби LaVinci можуть бути реалізовані в декількох форматах, залежно від поставлених завдань і особливостей різних територіальних і регіональних ринків. Робота в кількох форматах дозволяє ефективно та щільно покривати території своєю присутністю. А наявність декількох форматів може бути привабливою для партнерів із різними фінансовими можливостями і перевагами. Система управління фітнес-клубами дозволяє гнучко налаштовувати бізнес у відповідності з поставленими завданнями, інтегруючи в базову модель клубу інші модулі: розваги, SPA, басейни, ігровий спорт і т.д.

Вартість франшизи 25 тисяч євро. На відкриття фітнес клубу LaVinci, після вибору приміщення, підприємцю потрібно близько 3-6 місяців, у залежності від стану приміщення. Основні особливості моделі: мінімум персоналу - клубом 1500 м2 керують 1-2 людини; максімімальна автоматизація усіх бізнес-процесів (користування послугами клубу); мінімальна ціна для клієнтів і собівартість для власника при максимальній пропускній здатності на м2 та ін.

 «До 2021 року ми плануємо відкрити 50 фітнес клубів LaVinci в Італії. А в Україні, як мінімум, відкритися у всіх обласних центрах», - поділився планами компанії Вадим Гуменюк.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Lviv Croissants — в сім'ї Кузьми /16.07.2020

Чому родина Кузьми Скрябіна обрала саме Lviv Croissants?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується