Франчайзинг Alessandro

Середа
18.03.2015
У планах компанії відкрити партнерські заклади у всіх містах мільйонниках України
 

Перший салон мережі Alessandro в Україні було відкрито в 1995 році. Партнерами мережі є німецька торгова марка «Alessandro» та компанія Alessandro International. На сьогоднішній день в Україні працює три власних салону краси Alessandrо, які розташовані в центрі Києва. Керівництвом компанії було прийнято рішення розвивати мережу по франчайзингу. «Минулого року було прийнято рішення розвиватися по франчайзингу з метою розширення мережі Alessandro. Протягом декількох років ми плануємо охопити Київ і міста-мільйонники. Вартість франшизи буде прораховуватися для майбутніх партнерів індивідуально, а на відкриття салону потрібен час від двох тижнів до місяця», - поділився Андрій Солуянов, представник мережі салонів краси Alessandrо.

Alessandro International має власні заводи і численні наукові та виробничі лабораторії. Все виробництво знаходиться на території Німеччини. Компанія виробляє кілька тисяч тонн гелів на рік. Виробництво і якість виробленої продукції контролюється висококваліфікованими фахівцями: хіміками, технологами, що забезпечує незмінно високу якість продукції. Крім того, вся продукція, яка використовується у салонах краси Alessandro пройшла тестування в Інституті мікробіології НАН України.

«Використовуючи можливість франчайзингу, підприємець може відкрити салон краси з відомим ім'ям і багаторічною репутацією. Купівля франшизи для відкриття власного салону краси вірне рішення для підприємця у тому випадку, якщо він зацікавлений ​​в отриманні готового бізнесу під відомим брендом без додаткової переплати. Для нас важливо, щоб майбутні партнери стали частиною нашої команди і дотримувалися високих стандартів компанії. Так як сьогодні «Alessandro» - це мережа салонів краси бізнес-класу з більш ніж десятирічною історією. Наші партнери німецька торгова марка «Alessandro», компанія Alessandro International», - розповідає Андрій Солуянов.

Компанія Alessandro International налічує 21 рік успішної роботи і є тричі лауреатом престижної світової премії в області індустрії краси Beauty Awards за 1997, 1998 і 2000 рр. У Європі компанія має вищі досягнення у косметичній галузі: нагороджена званням Nagelqueen ("Королева нігтів"), яке присвоює незалежна комісія і журнал VOGUE, а також престижною премією журналу Cosmopolitan - PRIX de Beaute (2002р).


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Lviv Croissants — в сім'ї Кузьми /16.07.2020

Чому родина Кузьми Скрябіна обрала саме Lviv Croissants?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується