Середа
11.03.2015
Відкрито партнерський об’єкт у Львові, а в найближчих планах мережі відкриття у Вінниці та Харкові
 

19 лютого відкрилося два перших магазини «Еко-Лавка» у Львові. Відтепер мешканці галицької столиці можуть оцінити якість натуральних продуктів мережі. Львівські торгові об'єкти розташовані на вулиці Богдана Хмельницького та Мельника. Сьогодні компанія «Еко-Лавка» пропонує натуральні, екологічно чисті продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок, більш ніж в 40 магазинах України.

«Минулого місяця були відкриті наші магазини на Заході України, де нас зустріли дуже привітно. Наступного тижня відбудуться два партнерських відкриття у Вінниці. Вінницькі хлопці цілеспрямовано шукали подібний бізнес, приїжджали до Київа, і вирішили, що «Еко-Лавка» - бізнес для них. Отож, скоро у Вінниці працюватиме вже три магазини. Також ми працюємо над Харковом: вибираємо хороші локації для майбутніх франчайзі. І, як тільки ми їх узгодимо, то поїдемо відкривати це місто. За величиною воно на другому місці в Україні, тому можливості там величезні», - розповідає Олександ Петренко, директор з розвитку мережі« Еко-Лавка ».

Залежно від наявності приміщення, його площі та наявності торгового обладнання, при відкритті магазину «Еко-Лавка» партнеру потрібні інвестиції в розмірі від 150 до 180 гривень. Паушальний внесок становить 50 тисяч гривень, а роялті - 3% від обороту магазина.

«Ми старанно займаємося розвитком мережі, покращуємо якість її роботи, розширюємо штат співробітників компанії. Також працюємо над тим, щоб у магазинах «Еко-Лавка» продукція була виключно вітчизняного виробництва. Це пов'язано з підвищенням курсу валют, а також у зв'язку з тим, що для нас важливо розвивати власний ринок України», - сказав наостанок Александ Петренко.