Середа
11.03.2015
Відкрито партнерський об’єкт у Львові, а в найближчих планах мережі відкриття у Вінниці та Харкові
 

19 лютого відкрилося два перших магазини «Еко-Лавка» у Львові. Відтепер мешканці галицької столиці можуть оцінити якість натуральних продуктів мережі. Львівські торгові об'єкти розташовані на вулиці Богдана Хмельницького та Мельника. Сьогодні компанія «Еко-Лавка» пропонує натуральні, екологічно чисті продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок, більш ніж в 40 магазинах України.

«Минулого місяця були відкриті наші магазини на Заході України, де нас зустріли дуже привітно. Наступного тижня відбудуться два партнерських відкриття у Вінниці. Вінницькі хлопці цілеспрямовано шукали подібний бізнес, приїжджали до Київа, і вирішили, що «Еко-Лавка» - бізнес для них. Отож, скоро у Вінниці працюватиме вже три магазини. Також ми працюємо над Харковом: вибираємо хороші локації для майбутніх франчайзі. І, як тільки ми їх узгодимо, то поїдемо відкривати це місто. За величиною воно на другому місці в Україні, тому можливості там величезні», - розповідає Олександ Петренко, директор з розвитку мережі« Еко-Лавка ».

Залежно від наявності приміщення, його площі та наявності торгового обладнання, при відкритті магазину «Еко-Лавка» партнеру потрібні інвестиції в розмірі від 150 до 180 гривень. Паушальний внесок становить 50 тисяч гривень, а роялті - 3% від обороту магазина.

«Ми старанно займаємося розвитком мережі, покращуємо якість її роботи, розширюємо штат співробітників компанії. Також працюємо над тим, щоб у магазинах «Еко-Лавка» продукція була виключно вітчизняного виробництва. Це пов'язано з підвищенням курсу валют, а також у зв'язку з тим, що для нас важливо розвивати власний ринок України», - сказав наостанок Александ Петренко.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів