Середа
18.02.2015
«Солодка вата» вийшла з пропозицією на український франчайзинговий ринок
 

Компанія «Солодка Вата» вийшла на ринок франчайзингу і пропонує новий та цілорічний бізнес "під ключ", заснований на багаторічному досвіді західних колег, а також на власних унікальних технологіях виробничого процесу замкнутого циклу.
 
«У 2015-му році наша компанія планує активно розширювати франчайзингову мережу. Для нас важливо, щоби франчайзі був відповідальною людиною, і був готовий поринути з головою у бізнес, щоб було бажання розвиватися. Потенційному партнеру потрібно надати всі необхідні дані, які фахівці нашої компанії опрацюють, проведуть аналіз отриманої інформації, і на основі цього буде оприділено принцип роботи по партнерській угоді. Визначення цінового рівня для майбутнього партнера залежить від того, що йому потрібно. Наприклад, він може придбати повний франчайзинговий пакет або лише частину його. У майбутньому, після проходження деякого часу і демонстрації результатів успішної роботи, цей ціновий рівень буде переглядатися залежно від зміни показників. Важливо розуміти що ми не пропонуємо сезонну, вуличну торгівлю солодкою ватою, цей вид діяльності вже давно зжив себе, наша компанія пропонує бізнес який працює цілий рік», - розповідає Марк Богатинов, директор компанії «Солодка Вата».

Франчайзинговий пакет «Сладкая Вата» складається з об'єктів інтелектуальної власності та послуг (know to how), у вигляді спеціалізованого обладнання і всіх комплектуючих до нього; власних стандартів управління даного бізнесу та обслуговування клієнтів; активної клієнтської бази в м. Одесса, тренінги та багато чого іншого.

«Ми пропонуємо: відкриття вже успішно працюючого бізнесу під відомим брендом «Солодка Вата» та налагоджену роками, а також перевірену на практиці бізнес-схему. Майбутнім франчайзі ми даємо підтримку, віддаємо права на авторські програми для майбутньої їх реалізації, надамо можливість купувати високоякісні продукти та витратні матеріали у сертифікованих постачальників за ексклюзивними цінами, активну напрацьовану клієнтську базу та інші переваги роботи з нами. У партнера може не піти робота лише у тому випадку, якщо він не буде слідувати стандартам та інструкціям, прописаним в договорі», -  говорить Марк Богатинов.
 


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

форнетти

Прочитала отзывы и удивилась! Я давно работаю с Форнетти, купила франшизу и стала за прилавок......

124 коментар
остання 21.07.2015
Кофейный бархат: мобильный кофе в стрит-фуде

Новая тема, это всегда интересно!!! Желаю всем успехов!!!

1 коментар
остання 09.09.2013
форнетти

привіт всім!ви тут про форнетті а я вам про Чудо-піч розкажу правдиву історію..так вот 2011 року...

124 коментар
остання 08.04.2013
форнетти

Здравствуйте. ДОНЕЦК. Предлагаем стаканчики, салфетки и сахар по ОЧЕНЬ низким ценам. К примеру,...

124 коментар
остання 08.02.2013
форнетти

Не советую Форнетти. Уже пол года не могу получить обратно деньги за возврат печей. Звонил, писал...

124 коментар
остання 16.10.2012
форнетти

куплю готовый бизнес форнетти у хозяина. г.Киев 0675005588

124 коментар
остання 20.08.2012
форнетти

ПРОДАЮ ОБЛАДНАННЯ ФОРНЕТТІ: СТЕЛАЖІ, РЕКЛАМА, БАНЕРИ І Т.Д. 097-89-76-959 АНДРІЙ м. ДРОГОБИЧ

124 коментар
остання 17.08.2012
форнетти

как начать???? есть ли какие-то предложения для новичков???

124 коментар
остання 07.07.2012