Російська "Сеть магазинов горящих путевок" в боргах

Середа
04.02.2009
За борги мережі "Куда.ру" може бути продана не лише сама компанія, але й афілійована з нею мережа "Магазинів Горящих Путівок"
 

Ряд експертів оцінюють шанси на спасіння "Куда.ру" в сьогоднішньому вигляді як мінімальні. Більше того, в такий критичний момент "Куда.ру" продовжують покидати її керівники, в тому числі й генеральний директор Олег Шешеня.

"Не приховую, що ситуація тепер дуже не проста: в нас великі борги по зарплаті як працюючим, так і звільненим працівникам, крім того, деякі офіси закриті із-за несплати оренди, є проблеми з оплатою зв'язку, - повідомив у п'ятницю Олег Шешеня "Інтерфаксу", - проте поки-що в нас залишається 100% впевненість в тому, що акціонерам вдасться знайти вихід з цієї ситуації". Незабаром після цього пан Шешеня звільнився з компанії.

В той же час основний власник компанії - Олександр Комарницький, не покидає спроб знайти покупців на свої активи. За його словами, вартість компанії сьогодні залишається на рівні 2006 року, коли інвестфонд "UFG Private Equity" оцінив її в рекордні для ринку $54.4 млн.

В Україні даний бренд представлений ТОВ "Сеть магазинов горящих путевок" з липня 2003 року. Сьогодні в українській мережі 73 агентства, в тому числі франчайзингові.