Еко-лавка посилила франчайзинг

Вівторок
27.01.2015
У планах мережі протягом року покрити усі найбільші міста України
 

2015 рік у мережі магазинів натуральних продуктів «Еко-Лавка» розпочався відкриттям нових торговельних об'єктів. Ведеться інтенсивна робота у сфері франчайзингу: в планах компанії захопити якомога більше великих міст України.

«Цей рік почався активно. Компанія орієнтована на глобальний розвиток по франчайзингу. 15-го січня у Вінниці було відкрито партнерський магазин «Еко-Лавка» на вулиці Грушевського, а за ним через місяць відбудеться і друге відкриття у цьому місті. На початку лютого почнуть працювати два франчайзингових об'єкти в Дніпропетровську, а в середині лютого - і у Львові. Також найближчим часом плануємо два партнерські відкриття у Києві (Протасів Яр та вул. Вільямса). А на початку року у ценрі столиці було відкрито новий власний магазин на вулиці Еспланадній», - розповів порталу директор з розвитку компанії "Еко-Лавка" Олександр Петренко.

Нагадаємо, що філософія компанії - кращі продукти з кращим сервісом. Тому в асортимент магазинів «Еко-лавка» входять натуральні, екологічні продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок. Уся продукція має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки.

«Ми раді, що люди люблять нашу продукцію, цінують мережу «Еко-Лавка». Наприклад, наш вінницький франчайзі шукав собі цікавий бізнес і побачив його в «Еко-Лавці», тому запустив магазин на початку року, і попрацювавши, незабаром планує відкрити ще один. А дніпропетровський франчайзі тривалий час був нашим клієнтом, купував продукцію мережі, а коли магазини в місті зупинили свою діяльність, то подзвонив і сказав, що йому не вистачає «Еко-Лавки» і він хоче стати франчайзі. Та ж історія і зі Львовом, тому зараз плануємо відкривати два об'єкти, а коли все складеться добре, тоді доведемо кількість точок у Львові до 10-20. Також надходить безліч запитів із інших міст і ми працюємо над цим», - поділився Олександр Петренко.

Крім розвитку і зміцнення мережі, «Еко-Лавка» веде підготовку до участі в 11-ій спеціалізованій виставці «Франчайзинг 2015», яка пройде з 25 по 27 лютого 2015 року у Києві.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів