Еко-лавка посилила франчайзинг

Вівторок
27.01.2015
У планах мережі протягом року покрити усі найбільші міста України
 

2015 рік у мережі магазинів натуральних продуктів «Еко-Лавка» розпочався відкриттям нових торговельних об'єктів. Ведеться інтенсивна робота у сфері франчайзингу: в планах компанії захопити якомога більше великих міст України.

«Цей рік почався активно. Компанія орієнтована на глобальний розвиток по франчайзингу. 15-го січня у Вінниці було відкрито партнерський магазин «Еко-Лавка» на вулиці Грушевського, а за ним через місяць відбудеться і друге відкриття у цьому місті. На початку лютого почнуть працювати два франчайзингових об'єкти в Дніпропетровську, а в середині лютого - і у Львові. Також найближчим часом плануємо два партнерські відкриття у Києві (Протасів Яр та вул. Вільямса). А на початку року у ценрі столиці було відкрито новий власний магазин на вулиці Еспланадній», - розповів порталу директор з розвитку компанії "Еко-Лавка" Олександр Петренко.

Нагадаємо, що філософія компанії - кращі продукти з кращим сервісом. Тому в асортимент магазинів «Еко-лавка» входять натуральні, екологічні продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок. Уся продукція має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки.

«Ми раді, що люди люблять нашу продукцію, цінують мережу «Еко-Лавка». Наприклад, наш вінницький франчайзі шукав собі цікавий бізнес і побачив його в «Еко-Лавці», тому запустив магазин на початку року, і попрацювавши, незабаром планує відкрити ще один. А дніпропетровський франчайзі тривалий час був нашим клієнтом, купував продукцію мережі, а коли магазини в місті зупинили свою діяльність, то подзвонив і сказав, що йому не вистачає «Еко-Лавки» і він хоче стати франчайзі. Та ж історія і зі Львовом, тому зараз плануємо відкривати два об'єкти, а коли все складеться добре, тоді доведемо кількість точок у Львові до 10-20. Також надходить безліч запитів із інших міст і ми працюємо над цим», - поділився Олександр Петренко.

Крім розвитку і зміцнення мережі, «Еко-Лавка» веде підготовку до участі в 11-ій спеціалізованій виставці «Франчайзинг 2015», яка пройде з 25 по 27 лютого 2015 року у Києві.


популярне на форумі

Летнее

Лето вот вот уже близко, а купальники надо покупать заранее. Уже подготовились? Если не успели -...

1 коментар
остання 15.10.2021
Rozetka йде в доставку їжі

Не забудьте на островок взять пляжную одежду - https://mathilda.com.ua/kupalniki/plyagnaya-odegda/ В ней вы на острове...

1 коментар
остання 05.06.2021
Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014