Подія українського ринку франчайзингу

Понеділок
12.01.2015
В Україні йде активна підготовка до 11-ї спеціалізованої виставки «Франчайзинг 2015»
 

З 25 по 27 лютого 2015 у франчайзерів і франчайзі є прекрасна можливість відвідати виставку «Франчайзинг 2015» та зустріти своїх нових партнерів, вибрати для себе найкращу бізнес-концепцію, познайомитися з конкурентами своїй галузі. Захід пройде в українському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

«Ми очікуємо, що виставка буде успішною і цікавою, не дивлячись на складну ситуацію у країні. Зараз ми бачимо високий інтерес з боку франчайзерів (заявки на участь) і франчайзі (попередні реєстрації на відвідування через сайт). Але ще складно щось прогнозувати в цифрах. Цього року ми робимо все можливе, щоб участь у виставці була максимально доступною - це і гнучка система знижок, і економ-пропозиції (повноцінна участь за 250 євро), і розробка індивідуальних форматів участі з урахуванням особливостей представлених франшиз. Виставка проходитиме 3 дні, а не 4, як раніше. Це дозволить знизити витрати для іногородніх компаній (оплата житла співробітникам, витрати на відрядження тощо)», - коментує Оксана Онопрієнко, маркетинг-менеджер виставки «Франчайзинг».

Виставка «Франчайзинг» щорічно збирає усіх зацікавлених у створенні і розвитку власного бізнесу. Навіть в умовах революції, виставку 2014-го року відвідали майже 1400 підприємців, було презентовано понад 50 бізнес-концепцій, укладалися угоди, результатом яких стали нові підприємства, що працюють по всій країні. Сьогодні франчайзинг зміцнився в найрізноманітніших сферах бізнесу і дозволяє ефективно працювати практично на будь-якому ринку. Як показує практика, періоди кризи в економіці збігаються із стрибкоподібним зростанням кількості франшиз і появою нових франчайзингових точок. 

Виставка «Франчайзинг 2015» пройде одночасно з комплексом «Індустрія торгівлі». Таким чином, відвідувачі зможуть не тільки вибрати франшизу, але і знайти все необхідне обладнання та послуги для запуску власного бізнесу. «Запланована велика ділова програма (https://franchising.euroindex.ua/?pid=4). Вперше буде працювати безкоштовна консалтинг-зона. Всі бажаючі зможуть отримати безкоштовні консультації висококласних фахівців з юридичних, фінансових питань, рекомендації з вибору франшизи та багато іншого. Ми впевнені, що в будь-якій ситуації для кожного підприємця самим правильним вибором буде заняття активної позиції. І на виставці, як завжди, зберуться сильні, активні люди, здатні бачити нові можливості і використовувати їх для розвитку власного бізнесу», - додає Оксана Онопрієнко.

У сітці заходів виставки заплановані пізнавальні лекції на тему: «Ринок франчайзингу в Україні: падіння чи прорив? Що дала криза українському франчайзингу», «Закон про франчайзинг в Україні - вже реальність», «Стратегія розвитку франчайзингового бренду», «Европрорив: досвід виходу українських франшиз на європейський ринок» та ін.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва