Вівторок
23.12.2014
Компанія розвиває свою бізнес-модель у кількох напрямках та відкрита новим ринкам
 

Власником франшизи Charm є компанія «Шарм», яка працює на українському ринку з 2010 року. Компанія стартувала свою бізнес-модель одразу з двох напрямків: інтернет-магазину і роздрібних торгових точок. Відкривши 22 власних торгових об'єкта, в 2014 році був запущений франчайзинговий проект. По суті, для майбутніх франчайзі - це можливість працювати з дистриб'ютором високоякісних копій елітних прикрас таких брендів, як Tiffany & Co, Bvlgari, Swarovski, Gucci, Cartier, Louis Vuitton та інших. Сьогодні компанію «Шарм» цікавлять усі ринки на території СНД.

«Кожен сезон ми пропонуємо нашим клієнтам нові колекції прикрас. За час свого існування наш інтернет-магазин біжутерії придбав постійних клієнтів у Києві і сотні покупців в Україні, приносити радість яким - велике задоволення для нас. Біжутерія у нашому каталозі в наявності є завжди і купити її можна як по телефону, так і по e-mail», - розповідає Ірина Довгопола, керівник напрямку франчайзі.

Ціна на продукцію магазину ювелірних прикрас Charm у кілька разів нижча вартості оригінальних прикрас. «Магазин Charm - дистриб'ютор дійсно якісної біжутерії, і ми намагаємося зробити все, щоб наша елітна біжутерія була доступною. Купуючи оригінальні ювелірні вироби на подарунок дівчині модних ювелірних будинків, ви платите за рекламу і бренд, а наша компанія пропонує купити такі ж красиві, модні, стильні прикраси і біжутерію за реальною ціною, без накруток за ім'я», - продовжує Ірина Довгопола.

Мінімальні інвестиції у проект - 1300$ на закупівлю товару. Середні інвестиції від 1300$ до 6000$. «Наші побажання до майбутніх франчайзі: мати навички ведення бізнесу і бажання успішно розвиватися разом із нами. Вимоги до майбутніх партнерів: первинна закупівля біжутерії або аксесуарів для волосся на суму не менше 1300$ і подальша закупівля товару. За квартал необхідно здійснити закупки (або декілька) на загальну суму не менше 500$ (даний пункт обговорюється індивідуально). При відкритті торгової точки потрібно враховувати умову, що в радіусі 1 км (обговорюється) не повинно бути наших інших партнерів. Також важливо дотримуватися цінової політики компанії та ін.», - говорить на завершення Ірина Довгопола.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

популярне на форумі

Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

        Читала отзывы на многих сайтах. Удивляет мнение людей, которые пишут про кредиты и  чуть ли...

22 коментар
остання 27.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

         Пользуюсь продукцией данной фирмы уже третий месяц! Хочу сказать, что очень довольна!...

22 коментар
остання 11.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

Девочки, я прочитала все «Дешели отзывы» и вот, что думаю по этому поводу. У вас всех...

22 коментар
остання 08.12.2013
DeSheli - осторожно, мошенники!

Дороговато, но того стоит. По своему опыту хочу сказать, что уж совсем дешевые средства покупать...

22 коментар
остання 29.10.2013