«Укрпромресурси» діляться досвідом

Вівторок
02.12.2014
Компанія запускає франчайзинговий проект Prombaza77 і відкрита співробітництву
 

Компанія «Укрпромресурси», яка заснована в 2002 році і є лідером в області створення інтернет-ресурсів, представляє франшизу «Prombaza77». Керуючись принципами бізнес етики, за роки роботи підприємство зібрало надійну професійну команду фахівців, сформувало успішні технології роботи і проявило високий рівень ділової активності. Найголовніший напрямок компанії сьогодні - це розробка, впровадження, просування та постійне вдосконалення міжнародних галузевих порталів. Це вузьконаправлені портали, що мають один профільний напрям, і створені для конкретної категорії покупців і фахівців у даній сфері.

«Успішний бізнес при мінімальних вкладеннях - це завжди цікаво для будь-якого підприємця. Оскільки на власному досвіді ми переконалися що це "працює", то було прийнято рішення про розвиток бізнесу в поточному році шляхом створення франчайзингової мережі. На мою думку, продуктивно використовувати наш або будь-який інший бізнеспродукт може лише людина, яка вклала власні кошти і безпосередньо зацікавлена в отриманні прибутку. Створення філій та інших підрозділів підприємства з найманими працівниками, на мій погляд, не настільки ефективно», - розповідає керівник франчайзингового напрямку Валерій Ларін.

Франшиза «Prombaza 77» дає можливість підприємствам-виробникам, а також фірмам, що надають усілякі послуги, значно розширити клієнтську базу, дозволяючи реалізовувати свою продукцію без посередників, або ж з їх мінімальною кількістю. «Компанія дає право на відкриття дилерського підприємства. Головним є те, що даний сегмент ринку практично не охоплений, і в Україні подібних аналогів немає. Якщо порівняти наповненість даного сегменту з європейськими країнами, то орієнтовне співвідношення у нас складе 1-2% від загальної кількості аналогічних проектів у Європі. Тому хто буде в числі перших на нашому ринку, і хто не пошкодує коштів, сил та вміння щодо досягнення поставленої мети, той виявиться лідером у даному сегменті вже найближчим часом», - коментує Валерій Ларін.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння