Понеділок
01.12.2014
Крім франчайзингової мережі, компанія продовжує розвивати власну
 

Як і планувалося, 25 вересня в ТЦ «Проспект», що у Києві відбулося відкриття нового магазину Vaismann. А 6-го грудня відбудеться його офіційне відкриття. Це буде велике торжество з масою цікавих розважальних заходів. Новий магазин досить швидко набирає свою активність і приваблює покупців.

«Цей рік був досить складним, але не дивлячись на це, ми вистояли, зберегли всі наші торгові об'єкти. Проводили різноманітні акції для того, щоб зберегти клієнтів. Можна сказати, що не дивлячись на всі сумні події, що відбувалися у нашій країні протягом року, ми пережили його з гідністю. На щастя, більшість торгових ценрів, де працюють наші магазини, пішли нам назустріч і досить лояльно поставилися до ситуації, роблячи знижки на оренду. Нам вдалося домовитись щодо курсу долара, щоб магазини могли вижити. Зниження витрат на оренду приміщень - суттєва стаття економії», - говорить директор роздрібної мережі магазинів Vaismann, Тетяна Литвинова.

Для того, щоб запустити франчайзинговий проект знадобиться 2-3 місяці. Орієнтовний термін окупності складає до 18 місяців і залежить від регіону, в якому відкривається торговий об'єкт, від площі магазину і популярності ТЦ, в якому він буде розташовуватися. А підбір вдалого приміщення - запорука успішного доступу, тому франчайзер здійснює аналіз місцевого ринку і вибраних торгових площ, щоб потім порадити франчайзі найбільш оптимальний варіант.

«Ми намагаємося підтримати роздрібну ціну, доступну для покупця, тобто ми не вирівнювали ціни відносно курсу долара, яка є на сьогоднішній день. По суті, ми зменшили свою націнку, щоб покупець мав можливість купувати нашу продукцію. Дуже сподіваємося, що наступного року всім нам буде легше жити, працювати і розвиватися. На сьогоднішній момент переговори з новими партнерами ведуться, але ще рано робити висновки», - підбадьорює Татьяна Литвинова.


популярне на форумі

Де можна купити якісне взуття недорого?

Рекомендую www.butyjana.com.ua

2 коментар
остання 25.04.2019
Де можна купити якісне взуття недорого?

В інтернет-магазині Степіко https://stepiko.com/

2 коментар
остання 24.01.2019
Як відкрити магазин одягу

Стаття написана для ідеальних умов. Але з падінням купівельної спроможності покупців не все так...

1 коментар
остання 12.03.2017
Где качественная одежда на 50% дешевле?

Однозначно интернет-магазины. Даже в наших отечественных можно купить дешевле, чем тот же брнед,...

2 коментар
остання 21.05.2016
Где качественная одежда на 50% дешевле?

на алиаэкспресс

2 коментар
остання 27.01.2016
На очереди Stradivarius, Bershka и Pull & Bear

хочу відкрити магазин торгових марок Stradivarius,Bershka,Zara на умовах співпраці по франшизі в Україні...

2 коментар
остання 10.09.2013
На очереди Stradivarius, Bershka и Pull & Bear

Ищу поставщиков для сотрудничества(Украина) Stradivarius, Bershka и Pull & Bear Zara. ПОМОГИТЕ!

2 коментар
остання 30.06.2013