Понеділок
01.12.2014
Крім франчайзингової мережі, компанія продовжує розвивати власну
 

Як і планувалося, 25 вересня в ТЦ «Проспект», що у Києві відбулося відкриття нового магазину Vaismann. А 6-го грудня відбудеться його офіційне відкриття. Це буде велике торжество з масою цікавих розважальних заходів. Новий магазин досить швидко набирає свою активність і приваблює покупців.

«Цей рік був досить складним, але не дивлячись на це, ми вистояли, зберегли всі наші торгові об'єкти. Проводили різноманітні акції для того, щоб зберегти клієнтів. Можна сказати, що не дивлячись на всі сумні події, що відбувалися у нашій країні протягом року, ми пережили його з гідністю. На щастя, більшість торгових ценрів, де працюють наші магазини, пішли нам назустріч і досить лояльно поставилися до ситуації, роблячи знижки на оренду. Нам вдалося домовитись щодо курсу долара, щоб магазини могли вижити. Зниження витрат на оренду приміщень - суттєва стаття економії», - говорить директор роздрібної мережі магазинів Vaismann, Тетяна Литвинова.

Для того, щоб запустити франчайзинговий проект знадобиться 2-3 місяці. Орієнтовний термін окупності складає до 18 місяців і залежить від регіону, в якому відкривається торговий об'єкт, від площі магазину і популярності ТЦ, в якому він буде розташовуватися. А підбір вдалого приміщення - запорука успішного доступу, тому франчайзер здійснює аналіз місцевого ринку і вибраних торгових площ, щоб потім порадити франчайзі найбільш оптимальний варіант.

«Ми намагаємося підтримати роздрібну ціну, доступну для покупця, тобто ми не вирівнювали ціни відносно курсу долара, яка є на сьогоднішній день. По суті, ми зменшили свою націнку, щоб покупець мав можливість купувати нашу продукцію. Дуже сподіваємося, що наступного року всім нам буде легше жити, працювати і розвиватися. На сьогоднішній момент переговори з новими партнерами ведуться, але ще рано робити висновки», - підбадьорює Татьяна Литвинова.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів