Англійська потрібна всім!

Вівторок
25.11.2014
Mortimer English Club відкриває нову партнерську філію на початку 2015 року
 

Сьогодні в Україні знання англійської мови не просто престижно, а є життєвою необхідністю. Країна стрімко виходить на світовий ринок, а англійська мова давно утвердилась, як міжнародна. Знання англійської - це вікно у світ, та й будь-який фахівець, який володіє їм, буде більш затребуваний.

«Не дивлячись на важкий рік та економічну нестабільність у країні, українці не відмовляються зараз від вивчення англійської мови. У наших франчайзі по всій території України спостерігається стабільність у цьому році, а у деяких навіть зростання числа клієнтів у порівнянні з минулим роком, - розповідає майстер партнер Mortimer English Club Інна Азарова. - Україна з кожним днем стає ближчою до Європи і батьки готові вкладати гроші в майбутнє своїх дітей, навіть якщо їм доводиться собі відмовляти в інших потребах. Наш багаторічний досвід показує, що діяльність з навчання іноземним мовам затребувана в будь-якій економічній чи політичній ситуації, що складається у країні».

Mortimer English Club продовжує розширювати свою мережу в Україні. У листопаді поточного року був підписаний договір про співпрацю ще з одним партнером компанії. Відкриття нового клубу Mortimer  планується на початок 2015 року в Київській області, відразу після проведення міжнародних методичних тренінгів. Зараз йде активна підготовка до його відкриття: ремонт приміщення, набір персоналу, маркетингові дослідження, рекламна кампанія. «Запускаючи даний бізнес, можна зіштовхнутися з такими завданнями, як вибір приміщення, підбір персоналу, проведення співбесід, ціноутворення, взаємодія з держструктурами та багато ін. Нашого партнера ми озброїмо і підготуємо до всього», - говорить на завершення Інна Азарова