Вівторок
18.11.2014
Компанія продовжує розвивати партнерську мережу
 

У жовтні партнер компанії відкрив відразу 2 франчайзингових магазини у Дніпропетровську. Сьогодні Respect у процесі певного внутрішнього реформату. Обрана досить гнучка схема сприйняття та адаптації до складнощів, які виникли на фінансовому ринку, і тим самим вплинули на купівельну спроможність споживача.

«Нинішнє становище на взуттєвому ринку досить непросте, і звичайно, завжди складніше для взуттєвого бізнесу функціонувати в розрізі сезонності. В цілому, варто відзначити одну цікаву статистику, що мотивація до ефективних дій компаній у кризовий рік приносить позитивний результат», - коментує Неля Тарнавська, фахівець по франчайзингу компанії Respect. Нагадаємо, що головним напрямом діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля чоловічим та жіночим взуттям, сумками і аксесуарами. Перший салон взуття Respect у Києві був відкритий у серпні 2004 року, а сьогодні роздрібна мережа в Україні включає в себе 43 магазини.

ANTI LIE

Взуття компанії Respect, в першу чергу, орієнтоване на середній клас, що є безсумнівним плюсом у цей важкий час. Концепція магазинів зрозуміла, легка у сприйнятті, чітко формалізована і просто реалізується на практиці.

  «Часто у подібні періоди, компанії починають зворотний шлях, це можна назвати початком початку або повернення до істин. Існує ряд правил які варто дотримуватися завжди, але коли бізнес іде добре, то в основному всі забувають про них, тим самим розслаблюючи економічну обстановку навколо себе. Ось і в даний момент фінансової нестабільності ринків, компанії повертаються до правила №1 - скорочення витратної частини, в усіх її проявах, а далі діють, відштовхуючись від фактично досягнутого результату», - підсумовуєує Неля Тарнавська