Вівторок
18.11.2014
Компанія продовжує розвивати партнерську мережу
 

У жовтні партнер компанії відкрив відразу 2 франчайзингових магазини у Дніпропетровську. Сьогодні Respect у процесі певного внутрішнього реформату. Обрана досить гнучка схема сприйняття та адаптації до складнощів, які виникли на фінансовому ринку, і тим самим вплинули на купівельну спроможність споживача.

«Нинішнє становище на взуттєвому ринку досить непросте, і звичайно, завжди складніше для взуттєвого бізнесу функціонувати в розрізі сезонності. В цілому, варто відзначити одну цікаву статистику, що мотивація до ефективних дій компаній у кризовий рік приносить позитивний результат», - коментує Неля Тарнавська, фахівець по франчайзингу компанії Respect. Нагадаємо, що головним напрямом діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля чоловічим та жіночим взуттям, сумками і аксесуарами. Перший салон взуття Respect у Києві був відкритий у серпні 2004 року, а сьогодні роздрібна мережа в Україні включає в себе 43 магазини.

ANTI LIE

Взуття компанії Respect, в першу чергу, орієнтоване на середній клас, що є безсумнівним плюсом у цей важкий час. Концепція магазинів зрозуміла, легка у сприйнятті, чітко формалізована і просто реалізується на практиці.

  «Часто у подібні періоди, компанії починають зворотний шлях, це можна назвати початком початку або повернення до істин. Існує ряд правил які варто дотримуватися завжди, але коли бізнес іде добре, то в основному всі забувають про них, тим самим розслаблюючи економічну обстановку навколо себе. Ось і в даний момент фінансової нестабільності ринків, компанії повертаються до правила №1 - скорочення витратної частини, в усіх її проявах, а далі діють, відштовхуючись від фактично досягнутого результату», - підсумовуєує Неля Тарнавська


популярне на форумі

Де можна купити якісне взуття недорого?

Рекомендую www.butyjana.com.ua

2 коментар
остання 25.04.2019
Де можна купити якісне взуття недорого?

В інтернет-магазині Степіко https://stepiko.com/

2 коментар
остання 24.01.2019
Як відкрити магазин одягу

Стаття написана для ідеальних умов. Але з падінням купівельної спроможності покупців не все так...

1 коментар
остання 12.03.2017
Где качественная одежда на 50% дешевле?

Однозначно интернет-магазины. Даже в наших отечественных можно купить дешевле, чем тот же брнед,...

2 коментар
остання 21.05.2016
Где качественная одежда на 50% дешевле?

на алиаэкспресс

2 коментар
остання 27.01.2016
На очереди Stradivarius, Bershka и Pull & Bear

хочу відкрити магазин торгових марок Stradivarius,Bershka,Zara на умовах співпраці по франшизі в Україні...

2 коментар
остання 10.09.2013
На очереди Stradivarius, Bershka и Pull & Bear

Ищу поставщиков для сотрудничества(Украина) Stradivarius, Bershka и Pull & Bear Zara. ПОМОГИТЕ!

2 коментар
остання 30.06.2013