Сьогодення компанії «СОНАТА»

Четвер
13.11.2014
Незважаючи на кризу та труднощі у туристичному бізнесі, компанія розвиває мережу, відкриває нові офіси, що дає можливість активно працювати, отримувати стійкий дохід.
 

Наприкінці жовтня поточного року відбулося відкриття нового офісу «СОНАТА»  у місті Тернопіль. У планах компанії відкриття філій у Центральній і Західній Україні. Команда компанії «СОНАТА» активно працює над розробкою унікальних та доступних туристичних програм в Україні та за кордоном.

«Найближчим часом планується поповнити ринок екскурсійними турами в Кубу, США та Мексику; гірськолижними турами в Польщу та Словаччину. Вже нами розроблено та презентовано екскурсійний тур для дітей «Казкові вихідні у Києві» із поєднанням екскурсії і квесту, який дозволить школярам не тільки дізнатись історії та легенди Києва, але й відвідати церкви, дізнатися секрети закулісся в ляльковому театрі. Зараз активно працюємо над впровадженням захоплюючих Новорічних турів до Львова, Одеси і Закарпаття. Завдяки праці нашого консалтингового відділу компанія отримала акредитацію у консульстві Словаччини», - розказала Вікторія Коваль, заступник диретора з розвитку мережі.

Окремо слід виділити популярну студентську програму від «СОНАТА» - Work and Travel USA, яка дозволяє вже існуючим і новим агентствам підвищити свій прибуток у міжсезонні. Програма дозволяє студенту не тільки отримати досвід роботи і самостійного життя, а й жити і подорожувати в США до чотирьох місяців. Франчайзі отримують професійні консультації і необхідні роздаткові матеріали, для забезпечення найкращих результатів.

 З 2009 року МА «СОНАТА» розвивається по франчайзингу, і сьогодні компанія обїєднує більше  30 агентств по всій Українї. Успіх партнерів компанія сприймає за власний, і завжди відкрита новому партнерству. 

 


найчайтіше читане

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти