Четвер
08.01.2015
Компанія AppGlobal пропонує практично безризикову бізнес-ідею для підприємців
 

Платформу для створення мобільних додатків для малого бізнесу пропонує AppGlobal. Вона дозволяє самостійно, не володіючи спеціальними знаннями в області програмування, створювати, редагувати і управляти мобільними додатками для iPhone, IPAD, Android і HTML5. По франчайзингу компанія розвивається з 2012 року (в Росії і СНД), і на сьогоднішній день має 1 власний, і більше 250 франчайзингових об'єктів. Франчайзі відкриває бізнес по готовій системі "під ключ". При цьому отримує: навчальний відео-тренінг про побудову і розвиток свого бізнесу з продажу мобільних додатків; маркетингові матеріали для роботи з клієнтами; доступ до конструктору додатків, який дозволяє швидко і легко створювати повноцінні мобільні додатки для платформ Android, iOS та додатки в форматі HTML5 і багато іншого.

«Дана франчайзингова пропозиція підійде для новачків, які хочуть відкрити бізнес і знаходяться у пошуці максимально безризикової бізнес-ідеї. Для успішних підприємців, які хочуть відкрити новий напрямок у бізнесі в сфері послуг. Приміром, рекламному агентству - ідеально підійде наш продукт, так як вже є релевантна напрацьована база клієнтів. Також для тих, хто хоче інвестувати гроші в новий бізнес, який, можливо, абсолютно не пересікається з поточним. І, звичайно ж, для підприємців, які не задоволені своїм чинним бізнесом і хочуть відкрити більш прибутковий. У числі інших матеріалів, ми навчаємо своїх партнерів тому, як правильно продавати мобільні додатки. Ми надаємо повний пакет інформації та готових розроблених матеріалів, щоб старт у цьому бізнесі був під силу будь-кому. До того ж, надаємо безстрокову техпідтримку», - поділилася Тетяна Соколова, керівник рекламного відділу компанії AppGlobal. Послуга нова і найбільша складність - це показати кінцевому клієнту (власнику малого бізнесу) вигоди, які при правильному використанні може дати його бізнесу використання мобільного додатку. А вигод насправді дуже багато.

При відкритті бізнесу, для українського підприємця потрібні інвестиції у розмірі 39 тис. руб. - це вартість франшизи, яка вже включає в себе все необхідне для старту. Додатково потрібен комп'ютер з виходом у інтернет, також можуть знадобитися витрати на рекламу, співробітників (на розсуд підприємця). На початковому етапі можна обійтися без співробітників і платної реклами.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння