Якість та стиль TOP SECRET

Понеділок
17.11.2014
Мережа розвивається і у найближчий час відкриває партнерський магазин у Харкові
 

Як і всі українські підприємства, TOP SECRET стійко проходить випробовування у цей складний час, який маємо. Ми пам'ятаємо, що історія бренду почалася ще у 1996 році в Польщі, а в 2005 році вже відома мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну, і благополучно розвивається. На сьогоднішній день компанія має більше 50 власних магазинів у Польщі та 10 - в Україні. Більше 20 франчайзингових об'єктів в Україні, і понад 120 - у Польщі. Найближим час відбудеться відкриття партнерського магазину у Харкові. Також, незважаючи на складності, працює франчайзинговий магазин у Севастополі.

Варто відзначити, що великим ударом по всьому ритейлу є стрімке падіння гривні. І, як наслідок - підвищення цін на товар і зниження конверсії. «Час важкий, але компанія працює над розвитком і відкрита співробітництву. Вартість франшизи для майбутніх партнерів ми залишили такою ж, взявши весь удар коливання валют на себе. Правда, ми трохи підняли ціни на товар. Цього року ми відкрили 4 фірмових, і 4 стокові магазини TOP SECRET, але, на жаль, закрилися деякі з наших партнерських магазинів. В основному через локалізацію у зоні конфлікту та через підвищення ціни на оренду. В більшості випадків ТЦ все-таки пішли нам назустріч: заморозили курс долара або перейшли на оплату оренди в гривнях. Радує те, що більшість наших магазинів зберегли обсяги продажів у гривневому еквіваленті на рівні минулого року», - поділився Мартін Міськевич, директор компанії «Бета-Реда Україна», яка є офіційним представником торгової марки TOP SECRET в Україні.

Щоб відкрити магазин під брендом Top Secret необхідні інвестиції в районі 3 тис. Гривень на метр квадратний або менше, так як є можливість відкритися, використовуючи б / в обладнання, а також потрібно приміщення площею від 100 до 160 квадратних метрів в торговому центрі або ж на головній вулиці міста.