Якість та стиль TOP SECRET

Понеділок
17.11.2014
Мережа розвивається і у найближчий час відкриває партнерський магазин у Харкові
 

Як і всі українські підприємства, TOP SECRET стійко проходить випробовування у цей складний час, який маємо. Ми пам'ятаємо, що історія бренду почалася ще у 1996 році в Польщі, а в 2005 році вже відома мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну, і благополучно розвивається. На сьогоднішній день компанія має більше 50 власних магазинів у Польщі та 10 - в Україні. Більше 20 франчайзингових об'єктів в Україні, і понад 120 - у Польщі. Найближим час відбудеться відкриття партнерського магазину у Харкові. Також, незважаючи на складності, працює франчайзинговий магазин у Севастополі.

Варто відзначити, що великим ударом по всьому ритейлу є стрімке падіння гривні. І, як наслідок - підвищення цін на товар і зниження конверсії. «Час важкий, але компанія працює над розвитком і відкрита співробітництву. Вартість франшизи для майбутніх партнерів ми залишили такою ж, взявши весь удар коливання валют на себе. Правда, ми трохи підняли ціни на товар. Цього року ми відкрили 4 фірмових, і 4 стокові магазини TOP SECRET, але, на жаль, закрилися деякі з наших партнерських магазинів. В основному через локалізацію у зоні конфлікту та через підвищення ціни на оренду. В більшості випадків ТЦ все-таки пішли нам назустріч: заморозили курс долара або перейшли на оплату оренди в гривнях. Радує те, що більшість наших магазинів зберегли обсяги продажів у гривневому еквіваленті на рівні минулого року», - поділився Мартін Міськевич, директор компанії «Бета-Реда Україна», яка є офіційним представником торгової марки TOP SECRET в Україні.

Щоб відкрити магазин під брендом Top Secret необхідні інвестиції в районі 3 тис. Гривень на метр квадратний або менше, так як є можливість відкритися, використовуючи б / в обладнання, а також потрібно приміщення площею від 100 до 160 квадратних метрів в торговому центрі або ж на головній вулиці міста.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.