Четвер
16.10.2014
З 16-го по 18-те жовтня у варшавському Палаці Культури та Науки проходить щорічна франчайзингова виставка
 

Сьогодні у Центральній Европі велика подія - відкриття щорічної польської франчайзингової виставки XII Franchise Expo 2014. Виставка проводиться 12-тий рік і збирає франчайзерів з усього світу. Це унікальна можливість зустрітись з представниками іноземних брендів, які планують вийти на ринок України, а також шанс побачити своїх конкурентів, якщо є плани виходу на ринок Польщі. XII Franchise Expo 2014 - прекрасна нагода для франчайзерів представити свою систему, бізнес-ідеї широкому колу потенційних партнерів, познайомитись та поспілкуватись з потенційними франчайзі. Методів просування франшизи дуже багато. Один з ефективних – це відвідування та участь у профільних виставках. Організатором заходу виступає міжнародна компанія PROFIT system.

Додамо, що  польський франчайзинговий ринок останні роки показує стабільність та ріст і  сьогодні на ньому представлено близько 1000 франшиз. Підприємці Польщі розгладають франчайзинг як безпечну бізнес-ідею, і доказом цього є наявність великої кількості мультифранчайзі, які керують більш ніж одним франчайзинговим об'єктом. 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння