Четвер
09.10.2014
Компанія продала свій головний офіс на Манхеттені
 

Найбільша в світі мережа готелів Hilton Worldwide Holdings Inc. продала свій нью-йоркський готель Waldorf Astoria китайському страховику Anbang Insurance Group Ltd. за 1,95 мільярдів доларів. На даному етапі це найбільша угода китайської компанії у США. Згідно з умовами операції, Hilton продовжить керувати готелем протягом 100 років. Також у будівлі будуть проведені масштабні реставраційні та ремонтні роботи, щоб "повернути йому колишню велич". Виручені від угоди кошти Hilton має намір інвестувати в придбання нових об'єктів нерухомості на території США. За інформацією Корреспондент net.

Hilton Worldwide Holdings Inc. керує 11 готельними брендами світового класу і охоплює понад 4100 готелів. Загальна кількість об'єктів Hilton Worldwide Holdings Inc. на території 92 країн світу складає більше 685,000 номерів, при цьому на частку франчайзингових проектів припадає 69% від загальної номерної ємкості.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння