Понеділок
15.09.2014
Компанія будує стратегію розвитку бренду через мережу фірмових магазинів роздрібної торгівлі.
 

Фабрику по виробництву дитячого одягу було створено у 1898 році. Знаходиться вона у місті Комсомольськ Полтавської області. Сьогодні підприємство є одним з найбільших виробників дитячого трикотажу в Україні. Дитячий одяг ТМ BABYART виготовляється з імпортної високоякісної сировини на високотехнологічному обладнанні. У процесі його виробництва використовуються якісні матеріали з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Сировина проходить обов'язкову сертифікацію, а продукція - дитячий одяг - відповідає усім стандартам.

По франчайзинговій схемі компанія почала розвиватись на початку 2014-го року і на сьогоднішній день вже має 6 франчайзингових об'єктів. Франчайзингова пропозиція від BABYART – це робота з високо ліквідним товаром, доступ до фірмових бізнес-технологій, ефективна система ціноутворення, комплексний супровід і рекламна підтримка. На даний момент компанія вдосконалює власну франчайзингову программу і шукає нових партнерів. «Мы чекаємо у своїй команді - працелюбних, активних, ініціативних підприємців з бажанням заробляти гроші», - поділився Олександр Єфіменко, мендеджер з розвитку компанії.

Продукція BABYART орієнтована на сучасних батьків, які знаються на моді і цінують в одязі дизайн та якість. Щороку компанія випускає чотири сезонні колекції: Осень-зима, Весна-Літо. Колекції BABYART — це гардероб для дітей від 0 до 7 років на кожен день і для будь-якого випадку.
 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?