Субота
13.09.2014
В Україні компанія планує розвиватись по франчайзингу
 

У Києві відкрився і працює перший український магазин італійського бренду Prenatal Milano. Компанія спеціалізується на продажу одягу для вагітних жінок і дітей. Більше 400 магазинів рітейлера налічується у 15-ти країнах. Цього разу черга дійшла й до нашої країни. В Україні торговельну мережу планує будувати компанія L&V Group, яка і придбала дану франшизу. На сьогоднішній день сторони не розголошують умов договору - вартості франшизи і розміру інвестицій. Протягом наступного року L&V Group планує відкрити у столиці ще три-чотири брендових магазини, і тільки потім йти в інші міста-мільйонники. За інформацією сайту: ua-retail.com.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?