Середа
10.09.2014
Компанія зацікавлена ​​в партнерах з України
 

Stageman утримує позиції лідера щодо організації веселого дозвілля у Європі. І, сфера туризму, в якій працює компанія, є дуже перспективною та прибутковою. Успіх зі Stageman гарантований завдяки відомому бренду, та ведучому положенню на ринку, а також завдяки спеціалізованим ноу-хау, що зробили компанію авторитетом у даній області.

«Останнім часом ми активно розвиваємося у Словаччині, Чехії та Литві. У 2015 році плануємо відкрити філії у Німеччині та Туреччині. Співпрацюємо з організаторами Чемпіонату світу з волейболу у Польщі. Також ми презентували новий CD з анімацією танців та ігор», - порадував Якуб Базек, генеральний директор Stageman Group.

Щоб отримати ліцензію ТМ STAGEMAN, необхідні інвестиції у розмірі € 3500-5000, а також кожен франчайзі платить роялті у розмірі 5-10% від щорічного доходу. На початкових стадіях цей бізнес не вимагає ні офісу, ні персоналу. Партнер може розраховувати на доступ до ІТ-системи, навчання, маркетингову підтримку і допомогу досвідчених наставників.

хлопчик з бутербродом

 

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?