Середа
03.09.2014
Літні відкриття франчайзингових офісів
 

Відкриття 25-го франчайзингового офісу «Мережі турагентств Coral Travel», яке пройшло в яскравій святковій атмосфері з усіма необхідними атрибутами відбулося у Полтаві (відеоролик з відкриття). Тепер і жителям Полтави стали доступними високі стандарти сервісу і широкий асортимент турів від «Coral Travel», туроператора з більш ніж 20-річним досвідом.

Урочистим відкриттям 30-го франчайзингового офісу «Турагентство Coral Travel» став офіс у Житомирі ТРЦ «Global UA». На честь відкриття нового офісу компанія організувала і провела веселе свято для дітей під назвою «Я малюю яскравий відпочинок!». Кожна дитина змогла намалювати свою мрію - відпочинок, про який він мріє. Були проведені конкурси, розваги, перевтілення від художника-аквагрімера, а також безліч подарунків для дітей та їх батьків.

Ельдорадо мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки, Ельдорадо франчайзинг

На сьогоднішній день жителі Полтави та Житомира мають можливість бронювати широкий спектр турів по найпопулярніших і затребуваних напрямах, а також можуть вибирати ексклюзивні готелі і різноманітні варіанти відпочинку. А компанія Coral Travel має намір відкривати свої філії в інших містах.

Coral Travel - найбільший міжнародний оператор запрошує до співпраці партнерів, зацікавлених у стабільному та успішному розвитку свого бізнесу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва