Вівторок
26.08.2014
Компанія планує відкриття філій, розробляє нові програми, відкриває нові маршрути
 

У серпні компанія «Соната» святкує 12-річчя успішної роботи на ринку туристичних послуг. На даному етапі прийнято рішення про зміцнення існуючих офісів з акцентом на навчанні персоналу, а також розвитку франчайзингової мережі. Найближчим часом планується відкриття офісу в місті Тернопіль та представництв у центральній Україні.

«Цієї осені ми представимо нашим партнерам оновлені програми лояльності та промо-акції. Постійна робота над поліпшенням бізнес-процесів і відпрацювання схеми роботи франчайзингу, дозволяє отримувати максимальну продуктивність у роботі. Також розроблено щільний графік проведення семінарів та вебінарів, рекламних турів для розвитку та ефективної роботи Мережі агенцій «СОНАТА», - розповідає Вікторія Коваль, заступник директора з розвитку Мережі агенцій «СОНАТА».

У 2014-2015 роках компанія «СОНАТА» планує розробку унікальних і доступних туристичних програм в Україні та за кордоном: ринок поповниться новими екскурсійними турами по напрямках ОАЕ, Куба, Мексика і США. Також компанія ставить цілі щодо розвитку внутрішнього туризму і найближчим часом наші клієнти познайомляться з новими програмами по Україні - Сонячне Закарпаття і Весела Одеса. «Окремо відзначу вже відому, але від цього не менш популярну програму для студентів Work and Travel USA, яка дозволить багатьом агентствам мережі не лише мати стійкі продажі в міжсезоння, але й підвищувати свій прибуток. Ми готові надати комплексну підтримку нашим партнерам, для отримання ними успішних фінансових показників», - додає Вікторія Коваль.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти