Прибуток, що зростає під Сонцем

Понеділок
18.08.2014
Компанія пропонує бізнес з мінімальними вкладами
 

Фрайчайзингові пропозиції на українському ринку стають все різноманітнішими. Наприклад, з'явилася франшиза компанії "Сонце". Це інтернет-магазин з продажу товарів для дому. «Сонце» шукає підприємців з амбіціями, які проживають в будь-якому з регіонів України. Бажано, щоби був досвід продажів, і з досвід роботи у ритейлі, торгівлі будь-якими товарами в інтернеті. Для всіх партнерів, які будуть співпрацююти з інтернет-магазином "СОНЦЕ" за схемою дропшіппінг, будуть надаватись спеціальні партнерські ціни.

Початкові інвестиції у бізнес - € 10 - € 200. Для початку можна почати розміщувати оголошення продажу через соціальні мережі або дошки оголошень абсолютно безкоштовно. Але якщо запустити свій особистий сайт, то витрати окупляться за місяць або й раніше. Вступний внесок відсутній. Франчайзером надається інформація про умови роботи, способи оплати, способи доставки, а також навчання бізнес-моделі ведення бізнесу за схемою дропшіппінгу та ін.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти