П'ятниця
15.08.2014
Керівництво компанії прийняло рішення скоротити російські торговельні точки
 

Крупний фінський ритейлер і франчайзер планує скоротити 80% російських магазинів мережі Seppala. У другому кварталі 2014 вже було закрито 7 магазинів, і до кінця року компанія планує закрити ще більше 20-ти збиткових точок продажу. Чистий прибуток фінської мережі Stockmann у минулому році знизився з 53,6 млн до 48,3 млн євро, а оборот знизився на 3,7%. Як повідомляє сайт arileht.delfi.ee. На сьогоднішній момент у Росії налічується 27 магазинів Seppala, якими управляє Stockmann. Це приблизно 10% від загального числа магазинів, які розташовані у Фінляндії, Латвії, Естонії, Литві та в Україні.

Мережа магазинів з продажу одягу і товарів для дому Stockmann заснована в 1862 році. Крім універмагів Stockmann компанія також володіє такими відомими брендами одягу, як Seppala і Lindex. Раніше Stockmann по франшизі розвивав магазини Zara і Nike, перші були продані, а другі закриті. В Україні перший магазин великого європейського концерну під брендом Seppala був відкритий в 2008 році.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?