Top Secret представляє

Вівторок
12.08.2014
Клієнтів і шанувальників популярного польського бренду чекають нові, виразні осінні колекції
 

Цієї осені Top Secret - мережа фірмових магазинів одягу стилю Casual і City, у рамках нової сезонної колекції Осінь 2014 представить декілька нових ліній чоловічого та жіночого одягу. Всі вони витримані в рамках світових подіумних трендів сезону Осінь-2014.

Один з ретро-трендів цього сезону буде повернення до 50-х і ретро стилю. У колекціях Top Secret на основі цього тренду народилося одразу кілька ліній. Жіночі - стримана PENSIONNAIRE і ніжна DUSTY PASTEL, а також чоловічі - ретро лінія MACHO MEN і дуже «джинсова» RETRO DENIM. Гранжева лінія CHECKS ARE BACK, що складається із 2-х сетів, здивує кількістю шкіри, яка так само актуальна у новому сезоні, і контрастами гами кольорів. А кежуальная і вільна лінія WORK & PLAY сподобаються любителям спортивного casual і меланжів у сірих тонах. Чоловічі лінії ще представлені в міському технологічному стилі - METROPOLITAN MAN, і в більш м'якому вільному силуеті - SO COSY.

Компанія динамічно розширює фірмову мережу магазинів на території України, та запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу. Нагадаємо, що для відкриття магазину під брендом Top Secret необхідне приміщення площею від 100 до 160 м2 у торговому центрі або ж на головній вулиці міста, а також інвестиції в сумі $350 на 1 м2 (магазин "під ключ" з наповненням одягу). Також компанія пропонує своїм партнерам умови співпраці, згідно з якими франчайзі може відкрити магазин на умовах комісійного продажу. В цьому випадку, підприємець буде отримувати до 36% від роздрібного обороту і має можливість повертати нереалізований товар.