Філія Терра Органіка скоро в Одесі!

Вівторок
05.08.2014
У серпні відбудеться відкриття партнерського магазину франчайзингової мережі "Терра Органіка" у морському місті
 


Влітку у сім'ї "Терра Органіка" поповнення - відкриття магазину в Одесі. «Наш новий партнер фанатично ставиться до здорового харчування, і я впевнена, що він все зробить ідеально. На даному етапі йдуть переговори щодо оренди у новому торговому комплексі. Бутик органічних продуктів запропонує свій асортимент у кінці літа, і порадує покупців крупами, продуктами для випічки, соками і знаменитим медом буркуну», - поділилася хорошими новинами Ольга Іванова, засновник мережі органічних продуктів" Терра Органіка". Також "Терра Органіка" піклується про своїх постійних клієнтів, та радує їх літніми акціями і знижками.

Нагадаємо, що в лютому 2014 року "Терра Органіка" відзначила п'ятий рік народження. Протягом п'яти з половиною років компанія бере постійну участь у виставках, національних та міжнародних фестивалях і ярмарках, присвячених органічному харчуванню і здоровому способу життя. Її основне завдання - відбір і перевірка якості продуктів, які вона представляє. Сьогодні органічним виробництвом займаються фермери, для яких це питання принципу, спосіб життя, "поклик душі і серця".

 

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів