Франшиза із потенціалом

Четвер
31.07.2014
Interface Financial Group готова вийти на український ринок
 

Interface Financial Group одна з провідних міжнародних компаній, що надає фінансові послуги, в першу чергу, для малого бізнесу і підприємців, які на початковому етапі розвитку. Компанія допомагає прискорити грошовий потік і поліпшити платоспроможність за допомогою унікальної послуги - дисконтування рахунків-фактур. Вона надає клієнтам більш легкий доступ до капіталу, і пропонує рішення, яке покращує рух грошових коштів через дисконтування рахунків-фактур.

З 1990 року Interface Financial Group успішно розвивається за франчайзинговою схемою. «Сьогодні є більш 150 підрозділів, розташованих у Канаді, Сполучених Штатах, Мексиці, Сінгапурі, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії і Великобританії. У нас є плани з подальшого міжнародного розвитку по франчайзингу», - ділиться Девід Банфілд, президент компанії Interface Financial Group. У планах компанії розвиток по франчайзингу в Україні.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.