П'ятниця
25.07.2014
Компанія відкриває нові магазини, розробляє лояльні програми, і реалізовує різні акції
 

Respect продовжує свій розвиток, незважаючи на важку економічну ситуацію в країні. Зовсім недавно, у Луцьку, було відкрито другий франчайзинговий магазин. Незважаючи на те, що в Україні поки ще не велика кількість фірм, що працюють за франшизою, цей вид бізнесу стає все більш популярним.

«Придбання франшизи - це досить надійний варіант розвитку власного бізнесу, і найчастіше при її виборі люди звертають увагу на розкрутку даної марки. Якщо продукт добре відомий покупцям, то при відкритті торгової точки в місті у вас відразу буде чимала кількість клієнтів. Будучи нашим клієнтом (франчайзі), Ви стаєте автоматично залученими у маркетингові заходи, що проводяться компанією на регіональному рівні. Залишаючись самостійним, Ви працюєте в команді. Насамперед, це можливість мати власний бізнес і бути захищеним від ризиків і проблем, пов'язаних із самостійним початком бізнесу з нуля», - ділиться Неля Тарнавська, провідний спеціаліст франчайзингового відділу компанії Respect.

За останній час, для своїх клієнтів і партнерів, компанією був розроблений ряд лояльних програм, і були реалізовані різні акції. "Зараз у салонах Respect проходить літній розпродаж - це завжди цікаво для покупця, так як можна придбати взуття з великою знижкою і не на шкоду своєму бюджету. Тепер слідкувати за нашими новинами можна не тільки на сайті компанії Respect, а й в соц.сетях, таких як: Однокласники, ВК і Інстограм», - розповідає Неля Тарнавська.

На даному етапі, у різних галузях можна простежити таку стагнацію, коли зберігається тенденція продажів у незмінному вигляді, не відбувається значних змін пов'язаних із реалізацією товарів, так як присутній високий рівень безробіття, що призводить до зниження купівельного попиту. Тому варто відзначити, що корпоративна культура компанії Respect зосереджена навколо цінностей активності, результативності, особистої відповідальності кожного за загальну справу. Компанія зацікавлена ​​в підтримці єдиного внутрішнього середовища і загальної орієнтації на високі професійні стандарти. Є переконаність у тому, що успішний розвиток досягається завдяки людям, які вкладають у свою роботу душу і здатні отримувати необхідний результат, використовуючи оптимальні засоби. Керівництво компанії Respect вважає, що саме такі методи показують високі результати навіть у кризовий час.