Середа
23.07.2014
10 вересня франчайзери і франчайзі зберуться на Fashion Franchising Date у Мілані
 

На початку осені в Palazzo delle Stelline (Мілан) відбудеться Fashion Franchising Date. Це важлива подія у світі франчайзингу та моди організована AZ Franchising, що належить WM Capital group. AZ Franchising - ресурс, який повністю присвячений розвитку франчайзингу в Італії та за кордоном. Він існує вже більше 20 років, і співпрацює з понад 500 франчайзерами.

За словами організаторів, на початку конференції учасникам даного заходу, і італійській пресі будуть представлені останні, новітні дані галузі моди.
Серед доповідачів такі компанії: AW Lab, IGi&Co, Nau, Primadonna і Primigi. Спонсорами заходу виступають Guttadauro і Epson.
Fashion Franchising Date - це можливість представити свою концепцію потенційним франчайзі чи спробувати свої сили в світі моди. Джерело: azfranchising.com.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти