Четвер
17.07.2014
Anytime Fitness - одна з найбільш швидкозростаючих мереж у всьому світі
 

Згідно з опублікованими даними Міжнародної асоціації здоров'я і спортклубів (IHRSA), мережа фітнес-клубів Anytime Fitness в сьомий раз поспіль визнана найбільш швидкозростаючою мережею в світі.
 

У 2013-му році мережа поповнилася 338 новими клубами. Франшиза Anytime Fitness також займає перше місце за темпами зростання: у період з 2008 по 2013 рр. було відкрито 1396 нових спортзалів. Крім того, за версією IHRSA, Anytime Fitness займає третє місце за рівнем доходів за останні п'ять років. Генеральний директор компанії Anytime Fitness Чак Руньон успіх компанії пояснює постійною присутністю зосередженості на вдосконаленні послуг, що надаються відвідувачам як в спортзалах, так і за їх межами.

Сьогодні спортзали мережі відкриті у всіх 50-ти штатах, в Канаді, Мексиці, Австралії, Новій Зеландії, Англії, Шотландії, Ірландії, Польщі, Нідерландах, Іспанії, Індії, Чілі, Японії та інших країнах.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?