Четвер
03.07.2014
Marks & Spencer покладає великі надії на азіатський регіон
 

Британський ритейлер одягу, Marks & Spencer Group, робить ставку на Азію. Компанія планує відрити 30 нових магазинів у регіоні. За словами керівництва азіатського напрямку Marks & Spencer, це той самий регіон, на який компанія покладає великі надії у своїй довгостроковій стратегії. В азіатському регіоні Marks & Spencer має бути серйозна конкуренція з компанією Tesco, яка також в останні роки посилила  свою експансію. Сьогодні в Азії вже працює 140 магазинів: у Китаї, Гонконгу, Індії, Сінгапурі, Південній Кореї і Таїланді. За інформацією зарубіжних ЗМІ.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти