Відкритя нових філіалів тривають!

Вівторок
01.07.2014
«Мережа турагентств Coral Travel» відкрила свій 20-й франчайзинговий офіс
 

Урочисте відкриття 20-го франчайзингового офісу «Мережі турагентств Coral Travel» відбулося на початку червня 2014 року в м. Чернівці (відеоролик з відкриття). 

«Coral Travel» - найбільший міжнародний оператор, який займає провідні позиції на ринку виїзного туризму, запрошує до співпраці партнерів, зацікавлених у стабільному і успішному розвитку свого бізнесу. 

На початку лютого 2014 успішно стартував новий проект - «Мережа турагентств Coral Travel». Його головна мета - вивести агентів на якісно новий рівень, підвищити прибутковість і ефективність бізнесу. Франчайзингові офіси «Мережі турагентств Coral Travel» вже працюють у 14 містах України: Київ, Донецьк, Чернівці, Рівне, Вінниця, Чернігів, Кіровоград, Суми, Ромни, Полтава, Обухів, Хмельницький, Бердянськ, Кривий Ріг. Компанія не зупиняється на досягнутому, а намеренна і далі розвиватися за проектом франчайзингу, розширюючи свої горизонти. 

Учасники Мережі - самостійні, юридично незалежні турагентства, які працюють під єдиним міжнародним брендом, використовують передові технології і реалізують глобальну маркетингову політику, що включає в себе єдину цінову політику, єдині маркетингові інструменти та стратегію просування на ринку. 

мило та косметика

Компанія відкрита до співпраці і готова ділитися своїми досвідом і знаннями з професіоналами і новачками турбізнесу. 

 

Дружній колектив Coral Travel чекає нового поповнення франчайзі у своїй команді.

 

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти