Вівторок
24.06.2014
Сьогодні ця сфера бізнесу, при правильному веденні, є затребуваною і прибутковою
 

LILLA International Group - одна з провідних європейських компаній у світі моди, що представляє стоковий товар. Компанія співпрацює з більш ніж 500 брендами, має тісні взаємини з провідними європейськими будинками моди.

Народившись в 1975 році як дистриб'ютор, та перебуваючи в постійному пошуку всього інноваційного, зібравши увесь накопичений досвід, компанія стала однією з перших, що відкрила новий сегмент ринку fashion - ремаркетинг. Сегмент, завдяки якому кожна річ розкоші стає демократичною і доступною всім. На сьогоднішній день Lilla International Group активно працює на 5 континентах, і оперує більш ніж 1,5 мільйонами одиниць одягу на рік. Італійська LILLA пропонує франшизу мережі стокових магазинів одягу та аксесуарів і в Україні.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти