Четвер
26.06.2014
Франчайзингова мережа Tesco збільшила виручку за рахунок ЧС з футболу
 

Британська торгова мережа Tesco, що працює в країнах Азії, Європи і в Північній Америці, оголосила про те, що Чемпіонат світу з футболу помітно впливає на її виручку. За даними рітейлера, попит на бразильські снеки та напої - злетів майже на 40%. Відзначимо, що на ринку Бразилії, де проходить зараз чемпіонат світу з футболу, Tesco не працює.

В компанії відмітили, що за  кілька днів до першого матчу майже вдвічі зріс попит на гігантські телевізори, також великою популярністю користуються звукові панелі для посилення звуку телевізора. Tesco розраховує, що під час футбольних матчів у 6784 магазинах спостерігатиметься двократне зростання продажів пива; чіпсів та інших снеків - на 25%; піци - на 15%.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?