Solar шукає партнерів-франчайзі в Україні

Четвер
05.06.2014
З метою розширення свого бізнесу, компанія зацікавлена ​​у співпраці за кордоном
 

Solar - бренд модного жіночого одягу, який був заснований трьома співвласниками в 1989 році. Продукція  відрізняється високою якістю матеріалів і досконалим кроєм фасону.
Solar Company має власні філії в Росії та Україні. А для подальшого розширення свого бізнесу, і щоб створити позитивний образ бренду на новому ринку за допомогою франчайзингової моделі, в пошуку нових партнерів.
 

Solar зацікавлений у роботі з франчайзі, який є людиною високого соціального розвитку, надійним, а також має досвід у веденні бізнесу (пов'язанним з одягом), гарне знання техніки продажів, прекрасні організаційні та лідерські навики. Від потенційного кандидата компанія очікує готовність брати участь у підготовці, і безперервному накопиченні знань у галузі продажів і управління персоналом.

Компанія Solar гарантує майбутньому партнеру організаційну та консультаційну допомогу, наприклад, у підборі персоналу, поради з мерчендайзингу, дає можливість розміщувати інформацію про магазин франчайзі на офіційному сайті. Забезпечує навчання та подальший розвиток франчайзера. Важливо відзначити, що компанія Solar не бере участі в перевезенні закупленої продукції до магазину, але може запропонувати знижку на транспортні послуги перевізника DHL.
Сума інвестицій, якою повинен володіти франчайзі, варіюється від € 80 000 до € 130 000.


.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?