Середа
04.06.2014
Sico Fusion планує нове відкриття у Днепропетровску
 

Компанія Ti Amo планує відкриття другого магазину у Дніпропетровську, тому активно веде переговори з торговельними центрами. «Зараз час, коли потрібно гідно пережити ситуацію, що склалася в країні, до її стабілізації. Не дивлячись на те, що призупинилися переговори з нашими майбутніми франчайзі, всі наші власні та франчайзингові об'єкти успішно працюють. Компанія налаштована на розвиток, і її сили сьогодні спрямовані на те, щоб зберегти клієнтів, якість продукції, підвищити рівень обслуговування (йде активна робота з персоналом). На даному етапі ми розглядаємо ще одне відкриття в місті Дніпропетровськ», - коментує комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Компанія Sico Fusion, має 17- річний досвід роботи на ринку України, пропонує стати бізнес-партнером франчайзингової мережі під торговою маркою Ti Amo. Sicо Fusion представляє два взуттєвих бренду: Giorgio Vasari, Vasari Trеnd. Взуття для компанії виробляють фабрики Італії, Іспанії, Португалії, Туреччини та Китаю.
«У такий не простий час, ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам: пропонуємо більш цікаві за ціною, але не менш якісні бренди, такі як італійський бренд Papaya, та іспанський - CDN. А також, ми розробляємо додаткові акції, щоб знизити ефект від подорожчання валюти, і залишити взуття доступним, для наших постійних клієнтів», - ділиться Наталя Зайцева.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти