Вівторок
03.06.2014
Світовий лідер меблевих магазинів відкрився в Південній Кореї
 

Мережа меблевих магазинів IKEA відкрила свій перший магазин в місті Gwangmyeong, що знаходиться в Південній Кореї. За словами менеджера проектів IKEA Korea Патріка Шурпфа, в планах компанії відкрити ще чотири магазини в країні вже до кінця 2020 року. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, статутний капітал підприємства склав 30 млрд вон.

IKEA володіє найбільшою роздрібною мережею, що займається торгівлею меблями і всілякими товарами для дому. В даний час їй належить 345 магазинів по всьому світу. Близько 40 магазинів ІКЕА в 15 країнах світу управляються власниками франшизи, що не входять до складу групи компаній. IKEA налаштована на співпрацю з Україною, і кілька разів намагалася закріпитися в нашій країні, але поки їй це, в силу різних причин, не вдавалося.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів