На замітку майбутнім франчайзі

Середа
28.05.2014
Очікуємо бразильські франшизи відомих у світі компаній
 

10 червня у Москві в готелі «Україна» відбудеться закритий захід у форматі matchmaking. Організаторами є російська компанія EMTG та бразильське агентство із залучення інвестицій Apex Brasil. На зустрічі будуть представлені п'ять найвідоміших у світі брендів з Бразилії: взуттєві бренди Paqueta, Democrata, Carmen Steffens, бренд молодіжного одягу Colcci і марка Puket. За встановленим графіком учасники зможуть зустрітися з представниками торгових марок, що зацікавили.

Всі п'ять брендів активно розвиваються по франчайзингу, і розглядають Росію і країни СНД як стратегічно важливі та перспективні для себе ринки, і зацікавлені в тому, щоб знайти тут надійних франчайзі для спільного бізнесу.

Наприклад, Carmen Steffens - це ексклюзивний бренд аксесуарів, сумок, взуття та прикрас, що став популярним у селебріті зі всього світу. Компанія заснована в Бразилії в 1993 році і майже відразу почала розвиватися по франчайзингу. За 20 років відкрито 300 магазинів в 20 країнах. За інформацією AllRetail.ua.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти