Вівторок
27.05.2014
21 травня в місті Біла Церква відкрився новий офіс по франчайзингу
 

Зараз часто можна почути, що сьогодні не найкращий час для початку власного бізнесу, але Мережа агентств «СОНАТА» продовжує розвиватися і доводити, що якісні туристичні та супутні послуги затребувані завжди. Це підтверджується відкриттям нового франчайзингового офісу СА «СОНАТА» у Білій Церкві, у якого вже є перші клієнти!

«Початок 2014-го був непростим часом для туристичного бізнесу, тому що спостерігався значний спад попиту, але завдяки широкому спектру послуг Мережа агентств «СОНАТА» продовжує розвиватися. Кожен із понад 30 наших франчайзі не тільки продає тури різних операторів, у тому числі і власного «СОНАТА-ТРЕВЕЛ», а й надає візову підтримку в усіх напрямках, може запропонувати всі види туристичного страхування; автобусні, ж / д і авіаквитки; освіту та стажування за кордоном, а також корпоративне обслуговування», - поділилася Анастасія Харитонська, PR- менеджер Мережі агентств «СОНАТА».

З 2009-го року компанія розвивається по франчайзингу, і на сьогоднішній день налічує більше 30 франчайзингових офісів по Україні. Цього року компанія планує і далі стабільно розвиватися, і відкривати нові офіси по всій Україні, у тому числі в невеликих населених пунктах.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?