Четвер
22.05.2014
Компанія пропонує унікальну можливість для нових партнерів.
 

При відкритті магазину дитячого одягу Gulliver c 12 травня до 1 липня 2014 року, новий партнер отримає в подарунок 2 колекції білизни (124 одиниці) для новонароджених Gulliver baby.

Колекції білизни для новонароджених Gulliver baby повинні бути представлені в торговому залі на брендованому обладнанні в повному обсязі (3 колекції).

карта академія франчайзингу

Дитячий одяг Gulliver - образ, індивідуальність, відчуття стилю, і доступна ціна при найвищій якості виготовлення. Сьогодні компанія Gulliver налічує більше 150 магазинів стильного дитячого одягу в Росії і країнах СНД, та є одним з лідерів ринку з виробництва та продажу дитячого одягу.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти