Четвер
08.05.2014
Компанія підвищує якість обслуговування, та в очікуванні відкриття в Луцьку
 

Сьогодні фірмові магазини Respect можна знайти по всій території України. У зв'язку з подіями, які відбуваються в країні, явно простежується падіння споживчої спроможності, причому не тільки в сфері торгівлі. Однак, взуттєвий бізнес - один з найбільш прибуткових, і швидкозростаючих бізнесів на сьогоднішній день.


«На даному етапі ми не розвиваємо мережу географічно, а всі ресурси спрямовані на роботу з персоналом і підвищенням якості обслуговування. Дуже сподіваємося, що незабаром будуть позитивні зміни в нашій країні, і ми зможемо втілити в життя всі наші плани», - говорить Неля Тарнавська,  менеджер по франчайзингу компанії Respect.

Важливо відзначити, що взуття компанії Respect, в першу чергу, орієнтовано на середній клас, що без сумніву є плюсом у важкий час для України. Концепція магазинів легка в розумінні та сприйнятті, чітко формалізована і легко реалізується на практиці. Тому, не дивлячись на ті події, які відбуваються в країні, найближчим часом партнер компанії відкриває третій франчайзинговий магазин в м. Луцьк.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти