П'ятниця
02.05.2014
Норвезька мережа Narvesen інвестує 2 мільйони євро в розширення мережі
 

За підсумками 2013 року оборот роздрібної торгівлі мережі Narvesen склав 65,15 млн. євро. Найбільший ріст (+ 8 %) зафіксовано в продуктовій групі напоїв і закусок, а обсяг продажів кави зріс на 15 %. Такі показники досягнуто за допомогою інвестицій 1,5 млн. євро в установку нових кавових апаратів та реконструкції колишніх торгових місць.

У 2014 році мережа має намір інвестувати у власний розвиток 2 млн. євро,  збільшуючи кількість кіосків на 20 %, і впроваджуючи нову концепцію продуктів власної торгової марки при співпраці з латиськими виробниками. Крім того, продовжиться розширення асортименту - з'являться хот-доги, морозиво Rūjienas, вода Venden, сендвічі Staburadze і FF Foods.
Катрін Юдовіца, голова правління підприємства Narvesen Baltija, розповіла, що зараз люди все частіше їдять не вдома, тому в 2014 році компанія буде розвивати продуктову групу закусок і напоїв. Співпрацюючи з провідними латвійськими виробниками продовольства, компанія має намір до липня цього року запровадити новий концепт продуктів Fresh & Tasty.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння