X5 купує франчайзингових партнерів

Вівторок
30.12.2008
Російська X5 Retail Group, що є власником брендів "Пятерочка", "Перекресток" та "Карусель", починає скуповувати франчайзингові магазини
 

X5 оголосила про підписання домовленості про придбання 100% бізнесу та активів компанії Агроторг-Ростов, що має в управлінні 15 магазинів "Пятерочка" в Ростовській області по договорі франчайзингу.

Лев Хасіс - виконавчий директор X5 Retail Group, прокоментував, що в сьогоднішніх економічних умовах такі угоди можуть стати більш ефективною альтернативою органічному розвитку. Тим більше, що вони дозволять стабілізувати ситуацію в регіонах, уникнути банкрутства мереж та гарантувати безперебійну роботу магазинів.

Купівля Агроторг-Ростов - перша угода такого роду з початку кризи, проте X5 Retail Group уважно придивляється до інших можливостей по викупу бізнесу та/або активів своїх франчайзингових партнерів.

X5 Retail Group - найбільша в Росії роздрібна компанія по об'ємам продажів. На початок жовтня 2008 року в управлінні компанії знаходились 1027 магазинів (в Москві, Санкт-Петербурзі, регіонах Росії та на Україні), серед яких число франчайзингових магазинів на території Росії склало 684.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння