Особлива пропозиція для франчайзі

Четвер
17.04.2014
Нові відкриття, акції та пропозиції від незалежної лабораторії ІНВІТРО
 

Сьогодні у незалежної лабораторії ІНВІТРО, що є найбільшою приватною компанією на ринку лабораторної діагностики, і налічує 49 медичних офісів, з яких - 4 відкриті за франчайзинговою схемою, є багато новин.

Нещодавно відбулися нові відкриття в Миргороді та Бердичеві. Також лабораторія суттєво розширила свій спектр досліджень. А в квітні в медичних офісах у Харкові, Одесі, Чернігові, Черкасах, Кіровограді, Херсоні, Білій Церкві, Умані, Сумах, Конотопі, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Світловодську, Сімферополі, Павлограді та Маріуполі стартувала акція «Гормон ТТГ з 50 % знижкою» для оцінки рівня гормону в крові. Тобто можна не тільки пройти комплексну лабораторну діагностику стану щитовидної залози, але й скористатися спеціальною пропозицією, і перевірити рівень ТТГ з 50% знижкою.

Що ж до франчайзингової програми ІНВІТРО, то на території України вона впроваджена з 2011 року. Підприємці, які бажають розпочати свій бізнес під відомим брендом, можуть відкрити по франшизі ІНВІТРО свій медичний офіс. Для того щоб стати франчайзі необов'язково мати медичну освіту. Компанія пропонує ясну і чітку концепцію вашого майбутнього бізнесу. А в 2014 році на франчайзі чекає спеціальна пропозиція - відсутність паушального внеску, і роялті з 24 -го місяця - $1000.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?