Міжнародний форум з франчайзингу в Білорусії

Середа
16.04.2014
Міжнародний форум "Франчайзинг. Білорусь - 2014" відбудеться в Мінську 25 квітня в бізнес клубі IMAGURU.
 

Захід пройде в новому форматі «25/4», тобто експерти 4 -х країн - Росії, України, Білорусі та Литви - дадуть відповідь на самі різні, найбільш цікаві питання на тему франчайзингу. Форум збере експертів в Мінську і відкриє двері для всіх тих, хто бажає створити або розвинути свій бізнес за допомогою франчайзингу. Організатором заходу виступає Асоціація франчайзерів і франчайзі «Белфранчайзинг», спільно з СЮЛ «Республіканська Конфедерація Підприємництва». Гості форуму - експерти країн СНД та Європи.

"Завдяки формату «25/4», форум дасть саме ту інформацію з ведення бізнесу за допомогою франчайзингу, яка цікавить зараз підприємців, - зазначає Ольга Леонтьєва, Голова Асоціації "Белфранчайзінг" .

Поставити своє запитання на будь-яку тему з області франчайзингу може кожен бажаючий, хто хотів би дізнатися більше про франчайзинг і переваги створення такого бізнесу, купити франшизу або розробити і продати власну франшизу. Реєстрація питань - до 20 квітня 2014 року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва