А «Поляна» все розростається!

Вівторок
15.04.2014
Кожні пару місяців відкривається новий виномаркет, а в декількох магазинах компанія запустила новий проект
 

За останні пару років в Україні ринок спеціалізованого роздрібного продажу вина достатньо розширився, але мережа виномаркетів «Поляна» навіть у цих умовах залишається найбільшою національною мережею. Сьогодні вона налічує 38 спеціалізованих виномаркетів по всій Україні. Мережа не зупиняється в розвитку. Практично кожні пару місяців відкривається новий виномаркет, а також в декількох магазинах компанія запустила новий проект - FOOD-Поляна - магазин фермерських та екологічно - чистих продуктів. На сьогоднішній день мережа виномаркетів «Поляна» складається виключно з власних магазинів.

«Ми не прагнемо зробити на цьому бізнес. Наша ідеологія полягає зовсім в іншому - ми розвиваємо особливу культуру в Україні, ми вчимо любити вино як живу істоту, розповідаємо про особливості того чи іншого сорту винограду. Це ціла наука. Для того, щоб стати франчайзі виномаркету «Поляна» в першу чергу необхідно любити і розуміти вино», - говорить Яна Роговенко, директор з маркетингу та реклами.

Для того, щоб досягти успіху в даному бізнесі, франчайзі повинен бути трохи сомельє, трохи підприємцем, але насамперед він повинен любити вино так, як його люблять в компанії. І розуміти всю глибину філософії та ідеології спеціалізованого роздробу, що спеціалізується на продажі вина та алкогольних напоїв. Адже «Поляна» пропонує покупцеві не просто пляшки, в яких налите вино, а саме істину, насолоду, найдавнішу культуру і неймовірну кількість смакових відтінків. У цьому і приховується головна особливість франшизи мережі виномаркетів «Поляна».

 

Що стосується капіталу, тут все залежить від площі приміщення і його місця розташування. Партнеру, який по-справжньому закоханий у вино, компанія допоможе збалансовано і раціонально підійти до питання приміщення, розстановки обладнання, асортиментної матриці, навчання персоналу - все для того, щоб партнер відчував себе як риба у воді.

Сервіс, якість, задоволення потреб клієнта - щоденна місія компанії. Мережа виномаркетів «Поляна» відкрита для нових проектів і запрошує професіоналів в свій дім.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти