П'ятниця
11.04.2014
Be Smart English Community - занурення в англомовне середовище в Україні
 

Be Smart English Community перші і єдині в Україні, хто пропонує вивчення англійської з повним зануренням у мовне середовище: використовуючи безлімітні абонементи, можна приходити кожен день, і перебувати цілий день, наприклад як у фітнес клубі. Англомовний вільний простір - Be Smart English Community - є абсолютно новим формат в освоєнні англійської мови. Творче місце в Києві, де можна вивчити англійську: спілкуючись з носіями мови, читаючи цікаві книги з англомовної бібліотеки, або ж просто провести час за настільними іграми, поспівати караоке чи зіграти в цікаві настільні ігри. Разом з тим є можливість насолодитися чашечкою англійського чаю, пригоститися традиційними English cookies, або взятися за перегляд улюблених серіалів.

 Олег Проценко, керівник проекту, вважає, що найближчим часом ринок буде перебудовуватися в бік безлімітного відвідування, та занурення в англомовне середовище, тому що це є найефективніший спосіб вивчити нову мову. «Я впевнений, що в найближчому майбутньому студенти будуть віддавати перевагу мережевим школам з ім'ям, замість невеликих приватних курсів (як це працює в деяких інших сферах)», - ділиться Олег Проценко.

 Компанія прийняла рішення розвиватися за допомогою франшизи, і тепер шукає однодумців у бізнесі. Потенційному франчайзі потрібні інвестиції від 12 000 доларів. Паушальний внесок від 5000 доларів (залежно від міста). Роялті - 10% від місячного обороту.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва