Середа
09.04.2014
За 9 років успішного розвитку мережа зросла до 42 магазинів
 

 У квітні 2005-го року вже відома мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну. У Києві в ТРЦ Магелан відкрився перший магазин, який успішно працює і сьогодні. За 9 років розвитку мережа зросла до 42 магазинів: з яких 11 - власні, і 31 - відкрили партнери на франчайзингових умовах. Магазини TOP SECRET працюють в 7 торгових центрах Києва, та практично у всіх обласних центрах України  У 2010 році був запущений інтернет-магазин, а в 2012 році марка пройшла ребрендинг: змінився зовнішній вигляд логотипу та оформлення магазинів.

 «Цього року компанія починає розвивати мережу стокових магазинів TOP SECRET по всій Україні. І, перевага надається невеликим містам, де є потенційні клієнти, але в силу різних причин, які не влаштовували нас при відкритті стандартного магазину (витрати, або прогнозовані обороти магазину), ми не відкривалися, а стоковий - дешевше і у відкритті, і в утриманні», - про найближчі плани на майбутнє поділився Мартін Міськевич, директор «Бета- Реда Україна».

 Нагадаємо, що офіційним представником ТМ TOP SECRET в Україні є компанія «Бета- Реда Україна» (Польща). Компанія тримає курс на подальше розширення фірмової мережі магазинів на території України, і запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзинга. Щоб відкрити фірмовий магазин TOP SECRET, партнер повинен мати власне чи орендоване приміщенням відповідної площі в сучасному торговому центрі, або на головній торгівельній вулиці обласного центру. Капітал, що необхідний для відкриття магазину площею в 120 кв. м. - близько $40 000 $ (без урахування витрат на товар). Паушальний і рекламний внески - відсутні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?